Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Diskusia k článku: Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Preklep
Od: _Julo_
|
Pridané:
2026-04-13 06:26:10
Zrejme je preklep v mene. V Microsofte sú traja známi Scottovia a jedným z nich je Scott Hanselman. Meno v článku má ale zrejme zamenené písmenko - "D" namiesto "S" - keďže aj linka smeruje na .../shanselman/...
|