neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Konkurent Starlinku od Amazonu má odštartovať v polovici roka


Diskusia k článku: Konkurent Starlinku od Amazonu má odštartovať v polovici roka

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Najviac smiešne na tomto projekte je, že už teraz sa snaží dobehnúť len to, čo už SpaceX dávno má. Ale robia to tak pomaly, že kým niečo dobehnú tak StarLink už bude všade a s viac satelitmi dokážu ponúknuť viac bandwith, nižšiu latenciu a viac užívateľov na plochu.

A to už ani nehovorím o tom, že SpaceX má nižšie náklady, lebo má vlastné rakety. Ešte amazon zaplatí SpaceX aby im ich vyniesli. Šialené. Nikdy im nebudú vedieť konkurovať, je to čierna diera na peniaze a nakoniec skrachujú ak to Bezos prestane dotovať.

A áno BlueOrigin má vlastné rakety ale nákladovo nedokážu ani zdleka konkurovať SpaceX, nemajú totiž takú škálu aby to dokázali. Celé zle.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.