Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
towercocks
Od: rufus777
|
Pridané:
2026-04-10 20:31:31
Furt to ten towercock nejak dojebava, furt tam cosi s tym robia sa do toho jebu clovek aby si furt nejake krabicky alebo nove picoviny kupuval, uz nechcem byt koncesionarsky platitel.
|