Dodávky smartfónov sa výrazne znížili, Apple posilnila pozíciu
Diskusia k článku: Dodávky smartfónov sa výrazne znížili, Apple posilnila pozíciu
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bude zle, prichádza NWO
Od: Teror
|
Pridané:
2026-04-13 11:17:33
Normálny človek si extrémne predražené Apple nekúpi, to majú tie botoxové potetované pipky na selfie pre only fans. Už aj nové smartfóny nemajú slot na pamäťovú kartu. :-/ Tam ťa to odkazuje ukladať si do Google Cloudu cez net. Jednak platíš za prenos objemných dát, ktoré nahrávaš a jednak paušál za úložisko. Potom príde aj daň za dáta... Nebudeš nič vlastniť a budś šťastný! - Vaše WEF :-/
|