Dodávky smartfónov sa výrazne znížili, Apple posilnila pozíciu
Diskusia k článku: Dodávky smartfónov sa výrazne znížili, Apple posilnila pozíciu
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Bude zle, prichádza NWO
Od: noone
|
Pridané:
2026-04-15 12:16:05
Hw je skvely, len sudruhovia v Cupertine dojebali iOS a hlavne MacOS s Liquid Ass, taky paskvil uz davno nevypustili.
|