neprihlásený Streda, 10. júna 2026, dnes má meniny Margaréta
Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem


Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

DVB-T je na slovensku aj tak mrtve, takze to nikomu nevadi...

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.