Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
to nevadi
Od: jozko5
|
Pridané:
2026-04-14 12:23:23
DVB-T je na slovensku aj tak mrtve, takze to nikomu nevadi...
|