Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
no to je pruser
Od: roob_
|
Pridané:
2026-04-14 15:00:52
jak Brno, casti diviakov z tych 27, ktori pouzivaju dvbt sa zhorsil prijem. Co len budeme robit? ;-(
Zruste to uz konecne a frekvencie uvolnite na dolezitejsie veci!!!
|