Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Totok je titulek
Od: dkdkfjfj
|
Pridané:
2026-04-15 13:48:11
Martinka je celkom pekna aj v aktualnom stave. Nie ako tie trans priserky z PS...
|