Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
iny pohlad
Od: aloojz
|
Pridané:
2026-04-19 10:57:25
tak takto sa odstrani konkurencia ktora este nestihla postavit datacentra, alebo ich dostatok na svoje ucely...
|