NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj
Diskusia k článku: NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: cuvanim napredujeme k pokroku
Od: Minuss
|
Pridané:
2026-04-19 19:59:36
Dal som ti mínus lebo píšeš moc všeobecne, žiadne fakty ani omáčka.
|