NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj
Diskusia k článku: NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Špiny oranžové
Od: Rozmyslam trochu
|
Pridané:
2026-04-21 07:00:10
Zda sa ze vela ludi si nepamata ako robili na sustruhoch z prvej republiky, a myslia si ze precedove sleyady nakoniec nebudu musiet zaplatit.
|