neprihlásený Štvrtok, 18. júna 2026, dnes má meniny Vratislav
NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj


Diskusia k článku: NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Zda sa ze vela ludi si nepamata ako robili na sustruhoch z prvej republiky, a myslia si ze precedove sleyady nakoniec nebudu musiet zaplatit.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.