Apple vymení svojho CEO, od septembra
Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nemal som ani šancu
Od: Neúspešný kandidát
|
Pridané:
2026-04-21 13:03:00
Kde do rici trebalo poslať CVčko ?
|