neprihlásený Nedeľa, 14. júna 2026, dnes má meniny Vasil
Apple vymení svojho CEO, od septembra


Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Zalezi od tvojej bubliny. Ak je tvoja bublina robotnici a skladnici z fabrik, tak ano, malo kto ich ma. Ak mas ale bublinu strednu triedu a vyssie, ma ich velmi vela ludi.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.