Apple vymení svojho CEO, od septembra
Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: wazne?
Od: Meldo
|
Pridané:
2026-04-23 13:31:57
Zalezi od tvojej bubliny. Ak je tvoja bublina robotnici a skladnici z fabrik, tak ano, malo kto ich ma. Ak mas ale bublinu strednu triedu a vyssie, ma ich velmi vela ludi.
|