TP-Link chce výnimku zo zákazu predávať zahraničné routery v USA, zatiaľ ju nedostal
Diskusia k článku: TP-Link chce výnimku zo zákazu predávať zahraničné routery v USA, zatiaľ ju nedostal
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dnes má meniny Ervín
Od: Hroch_asdf
|
Pridané:
2026-04-21 20:02:09
Komunita dsl.sk, teda iba ja, odporuca Mikrotik. Lacne, spolahlive, velke moznosti nastaveni, maju aj vykonne routre s celkom pouzitelnym vykonom v IPsec aj wireguard - vdaka 1 vlaknovemu vykonu cpu (napr. RB5009).
|