Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka
Diskusia k článku: Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ᒍEᗷEᗰ
Od: k͓̽
|
Pridané:
2026-04-22 18:37:48
Trocha sa Apple sekol. Na konci traileru je napísané, že tretia séria už bola a to 7. 3.!!! Ale na našom apple tv nie je. Pre náš región zrejme nebude :(
|