neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka


Diskusia k článku: Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Trocha sa Apple sekol. Na konci traileru je napísané, že tretia séria už bola a to 7. 3.!!! Ale na našom apple tv nie je. Pre náš región zrejme nebude :(

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.