Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka
Diskusia k článku: Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pohoda..
Od: roob_
|
Pridané:
2026-04-22 22:15:39
Silo je v pohode, sem snim. Kludne niekolko sezon, nemusia to skoncit 4kou...
|