neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka


Diskusia k článku: Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Silo je v pohode, sem snim. Kludne niekolko sezon, nemusia to skoncit 4kou...

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.