Blue Origin vybuchla raketa New Glenn s masívnou explóziou
Diskusia k článku: Blue Origin vybuchla raketa New Glenn s masívnou explóziou
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Tak to je zaujímavé.
Od: DoileC
|
Pridané:
2026-05-29 16:43:04
Koľko ton CO2 emisií sa týmto uvoľnilo do ovzdušia? A teraz my v Európe to máme zachraňovať tým, že budeme jazdiť na elektrických somároch, pohlušíme kravy a budeme žrať chrobáky? Toto nech si robia v Bruseli.
|