Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: *DSL je nezmysel
Od: boris11
|
Pridané:
2026-05-30 09:35:19
omyl, prim hra optika
telekom v poslednych rokoch(aj s podporou statu/eu) masivne budoval optiku a to aj do malych dedin
kto ma moznost optiky tak musi byt blazon ak si da 5g a uz duplom 4g :)
|