neprihlásený Štvrtok, 18. júna 2026, dnes má meniny Vratislav
Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája


Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Telekom zatial zakaznikov s ADSL nezmigroval na VDSL, lebo ti, ktori ostali aj po tom, co im orezal rychlost na max. 8/1Mbit bez prerusenia zmluvy (ako mam aj ja), tak asi caka, nez to sami vzdaju, alebo hladaju pravne cisty sposob ako ich "zrusit".
Nuz, keby sem boli natiahli optiku, ktoru uz pred vyse 6-timi rokmi zvestovali a pytali na nu povolenie, tak by ma to netrapilo. Teraz budem velmi zvedavy, ci v pondelok budem mat zrazu "ticho" na linke. Nas starosta je samozrejme otvoreny budovaniu optiky v dedine az do hlbky svojho vacku ... preto uz 2 spolocnosti nas tu oslovili o povolenie a tym to aj skoncilo.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.