Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ADSL od Telekomu
Od: OriginalnyKoumakSK
|
Pridané:
2026-05-30 10:16:20
Este doplnik k tomu, ze telekom nezmigrovali z ADSL na VDSL svojich zakaznikov preto, lebo na VDSL zamerne neumoznuju pomalsie rychlosti pre vzdialenejsie pripojky.
Tuto informaciu mi priamo v telefonate potvrdil technik z telekomu po obdrzani rukolapneho dokazu - grafu rusenia/utlmu frekvencneho spektra mojej linky pri mojej neuspesnej snahe dosiahnut vynimku na navratenie rychlosti pri ADSL, alebo zmigrovania na niektory pomalsi VDSL. (mam linku, kde by bez problemov a este aj s rezervou vedelo bezat 25Mbit ADSL)
|