Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: *DSL je nezmysel
Od: asad
|
Pridané:
2026-05-30 14:21:47
Myslis ten O2 internet vzduchom, ktory ide ako dedinska wifina?
Tam kde Orange/Telekom uz nepripajaju dalsich zakaznikov kvoli kapacite, tak tam O2 veselo pripaja dalsich a tak to potom aj vyzera.
|