Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: *DSL je nezmysel
Od: roob_
|
Pridané:
2026-05-30 18:03:30
nebavime sa o miestach, kde je optika, ale o mietach kde nieje a ludia musia mat *DSL. Tam, kde je optika uz maju davno optiku.
|