neprihlásený Štvrtok, 18. júna 2026, dnes má meniny Vratislav
Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája


Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

na IRC bolo zle hlavne to, ze si tam nemal vlastny nick.. kto sa prihlasil skor, ten mal dany nick. Mne roob-a bral furt nejaky talian. Potom ale prislo ICQ a hlavne s alternativnymi klientmi (qip, pidgin, trillian) si mohol mat v 1. klientovi viac protokolov. Uz si nepamatam co v com islo, ale islo aj IRC, aj Skype aj ICQ v jednom klientovi.. to boli najlepsie casy. Nie ako dnes, ze musis mat 10 blbych app, aby si mohol raz za cas napisat spravu niekomu..

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.