Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: nostalgia
Od: roob_
|
Pridané:
2026-05-30 18:08:27
na IRC bolo zle hlavne to, ze si tam nemal vlastny nick.. kto sa prihlasil skor, ten mal dany nick. Mne roob-a bral furt nejaky talian. Potom ale prislo ICQ a hlavne s alternativnymi klientmi (qip, pidgin, trillian) si mohol mat v 1. klientovi viac protokolov. Uz si nepamatam co v com islo, ale islo aj IRC, aj Skype aj ICQ v jednom klientovi.. to boli najlepsie casy. Nie ako dnes, ze musis mat 10 blbych app, aby si mohol raz za cas napisat spravu niekomu..
|