Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: *DSL je nezmysel
Od: Poi
|
Pridané:
2026-06-01 15:26:58
Picovina.Keby som chcel,mozem mat optiku,ale adsl s 8MBps staci
|