Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Diskusia k článku: Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Reklama
Od: Kvík?
|
Pridané:
2026-05-30 23:19:05
No veď nech si to žerú, keď im to chutí. Ja tiež osobne nepoznám nikoho, kto by sa hlásil, že volil Fica, ale zjavne niekde byť musia.
|