Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Diskusia k článku: Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Reklama
Od: rudooo
|
Pridané:
2026-05-31 20:07:47
ty zaspaty, objavil si az teraz horkyze? A co akoze brdokoky? Vsetky telky sa spravaju podla toho,na co brdokoky odkazuje, a to je bratislavska vymletost? Tv predsa nevysielaju len svoje produkcie, ale aj filmy, aj ked niekedy so sklzom niekolko rokov. Aj tie su vsetky z blavy?
|