Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Diskusia k článku: Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Reklama
Od: ___________
|
Pridané:
2026-06-01 02:39:23
a este, to sa stava kazdemu z casu na cas, stalo sa to komunistom, politikom dnes, novinarom, hudobnikom atd ... proste si tu kazdy akoby buduje svoje /na rozdiel od komunistov/ ale ked treba ist napr volit tak si na ostatnych spomenu ... proste to skripe aj ked to nieje vidiet a priamo ani to nieje ich chyba, len su na ociach ... ta zaslepenost ktora v komunizme potlacala individualitu je teraz v opacnom garde, individualita potlaca spolocnost
|