Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Diskusia k článku: Aj Nova zakáže preskakovanie reklám v archívoch
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
keby ľudi aneboli takí sprostí
Od: dElEtE
|
Pridané:
2026-06-02 15:16:44
Odkedy u nás Joj a Markíza zakázali pretáčanie reklám, tak nepozerám už ani to jediné čo som tam sledoval. Pozerám to na inej stanici. Keby to spravili všetci diváci tak do mesiaca to blokovanie zrušia. Hold ľudia sú hlúpi a povedia si, však to sú iba tri minúty ... len tak odhadujem, že čoskoro to bude len 5 minút a postupne ich uvaria ako žabu a budú povinne sledovať 10 minútové reklamy.
|