Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
spekulanti a odrbavaci
Od: roob_
|
Pridané:
2026-05-31 10:51:38
okamzite zakazat!! Distributor nech si dlhodobe kolisanie vyroby v solarnych elektrarnach riesi baterkami. Resp. nie distributor, ale prvovyrobca. Prikazal by som dodavat staly vykon, nieze cez den dodavas milion a vnoci nula! Potom spekulacie s cenami pocas 24hodin su cisty odrb, treba stanovit dlhodoby priemer, napr. za rok. Za rok vyrobim 100kWh, naklady su 100 korun, zisk chcem mat 30 korun => 1,3€/1kWh predaj. Ciste, jasne, zrozumitelne, vybavene!
|