Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: roob_
|
Pridané:
2026-05-31 13:11:17
je to taky isty ojeb ako burzy s akciami, kde si ti velki nastavuju ceny tak, aby na tom zarobili. Tam by som napr. zaviedol, ze musis drzat akcie dajme tomu rok a nemozes ich predat. Pri kazdom predaji by si platil dan xy%. A hned by boli peniaze na vsetko a nemusel to cele tahat tazko pracujuci lud.
|