Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: Twixie_
|
Pridané:
2026-05-31 20:05:58
Pretože na západe si svietia sviečkami a diskutujú cez poštové holuby asi.
Ak sa chceš slovičkáriť, tak komunizmus chvílu mali aj v južnej amerike a španielsku, ale každý pochopí, čo som tým myslel.
A hromada tých vodých elekrární sa postavila za prvej ČSR.
A tiež si pamätám, že ešte pred 20 rokmi elektrina vypadávala pri každej búrke, plyn nám na ulici zaviedli až v 90. rokoch a kanalizácia sa stavala ešte neskôr.
Tiež sme vďaka komunistom mali na slovensku skoro jadrovú katastrofu o ktorej sa moc nehovorí.
|