Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: ...
|
Pridané:
2026-06-01 16:16:46
No a konecne si priznal, ze posudzujes inych podla svojej vlastnej optiky. Ty mas 2 svetla pre "intimnejsiu" atmosferu, ja mam 4 zony, z toho jednu regulovatelnu a ked chcem mat "intimnu" atmosferu, tak ju mam a ked chcem svetlo, tak ho mam tiez. Vzhladom k tomu, ze je to normalne optimum, ty to povazujes za labak, co znamena, ze naopak skor slipenas ty a zachvilu ti zrak odide. Poznamku o mysleni od niekoho, kto sa zasekol mentalne na prelome tisicrocia povazujem za usmevnu.
|