Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: hmmmmmmmm
|
Pridané:
2026-06-01 18:04:40
Ty moderny osvetlovac, preco by mi mal odist zrak? Si snad lekar alebo studujes novycas.sk?
Ty si myslis, ze ked mas regulovatelne osvetlenie, tak si nejaky frajer? Ked ja oslepnem z podla teba mojho slabeho osvetlenia, naco je tebe regulacia? Aby si pomaly tiez slepol? Este mi povedz polomer kruhov, aky mam na strope a mozes pridat fotku z netu, o tom, ako to vyziera u mna v obyvacke. Za mna fajn, nemam problem. Ale tebe skor tie bodovky vypalia sietnice, pretoze je to prilis koncentrovaneho svetla na malej ploche.
|