Temu dostalo pokutu aj v Česku
Diskusia k článku: Temu dostalo pokutu aj v Česku
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
dajme temu ze ne
Od: Mastickar
|
Pridané:
2026-06-01 18:36:30
Kde teraz budem nakupovat moje oblubene vyrobky z kvalitnych plastov alebo oblecenie z bavlny? A co ina kvalitna elektronika? Som v soku a zacina sa prejavovat abstinencny syndrom, musim rychlo nieco nakupit.
|