eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Diskusia k článku: eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
no to je fasa
Od: karol porast
|
Pridané:
2026-06-02 08:44:05
odkedy to mam tak uz nenosim penazenku a iba mobil ked sa pohybujem medzi domom a pracou. je to 30KM autom takze by som chcel vediet co by fizli povedali pri cestnej kontrole keby im ukazem prazdnu aplikaciu. takisto to pouzivam vzdy na poste. a ak by som si nestihol kvoli tomu prebrat zasielku do vlastnych ruk? ved to dpc neni nejaka mala sranda. Takato naoko malickost moze znamenat pre bezneho cloveka velky problem ak nerata s niecim takym ako aplikacia edoklady ze mu zmaze vsetky doklady. Nemam tam ani obciansky ani vodicsky teraz....
|