eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Diskusia k článku: eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Pouzitelnost?
Od: hahahahalololo
|
Pridané:
2026-06-02 14:21:51
dnes mi na infolinke minv oznamili ze zakon uklada povinnost mat ich u seba stale lebo policajti nemusia mat citacku. takze ked karticku v aute nemas a policajt ti povie ze nema citacku tak platis pokutu ako by si doklad nemal...
a cuduj sa svete presne tak to je aj v zakone napisane...
V prípade, že jazdíte bez platných dokladov, ktoré predpisuje zákon, hrozí vám bloková pokuta na mieste alebo v správnom konaní.
|