Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
5znak
Od: XMen
|
Pridané:
2026-06-02 11:03:17
To je v pohode, to sa ani nepredpokladalo ze toho bude nejako vela. Skor si myslim, ze v buducnosti mozu vzniknut sluzby, ktore budu simulovat platobne karty a budu vyuzivat tento system.
Co ma ale viac zaujalo je, ze zrazu nie je problem aby vsetci mali platobny terminal. A to ako klasicki stankari tak aj dokonca kolotocari. Zaujimave ako to zrazu ide, ked dojdu vyhovorky.
|