Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: 5znak
Od: XMen
|
Pridané:
2026-06-02 11:16:34
To nie, ja len hovorim, ze to zrazu nie je problem. Cakal som, ze budu obchodnici setrit a hromadne vyuzivat QR kody, lebo to je defacto zdarma a nemusim platit vypalne (aspon nie z kazdej platby a este ktomu % z tej platby). Teraz ale vidim terminaly uplne vsade. Zjavne vypalne a cena terminalu uz nie je problem.
|