Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Hotovost
Od: mmichalll
|
Pridané:
2026-06-02 11:22:23
Všade kde sa dá treba stále platiť hotovosťou!!!
Človek zaplatí 100€ u obchodníka.
Obchodník zaplatí 100€ u dovozcu.
Dovozca zaplatí 100€ u dodávateľa.
Dodávateľ zaplatí 100€ u výrobcu.
A stále je to tá istá 100€ stovka !!!
Ak človek zaplatí kartou/QR kódom/prevodom
Tak už o tom vie kartová spoločnosť, banka, ekasa, štát, finančná správa.
A zakaždým u každého članku v reťazci!!!
Už z toho ide 1. 2. 3. 4. 5. ... X-ty poplatok, daň, odvody.
A zo 100€ na konci ostane 50€.
Ľudia zobudte sa vráte sa k hotovosti!!!
|