Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Hotovost
Od: QDSASDADS
|
Pridané:
2026-06-02 15:38:19
Ciel nie nic z toho, co spominate. Primarny ciel je, aby obchodnik dostaval nie cache, ale prachy na ucet s tym, ze ked s nimi hybe, uz plati transakcnu dan. A cim mensi, tym je ta transakcna dan relativne vacsia.
|