Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: 5znak
Od: asad
|
Pridané:
2026-06-03 23:38:18
QR nieje taka pohodlna a jednoducha vec ako QR kody. Hlavne, ked s anieco pokazi alebo nefunguje ako ma. Plus platba kartou je overena vec.
Keby si si musel vybrat, tak co by si si vybral?
Ja terminal. Tak uvazovala asi aj vecsina podnikatelov.
Platba qr kodom zadarmo nieje. Plu stat si dohodol, ze banky polatky nebude vyberat do konca roka 2027, takze to zadarmo je len ucelovka.
|