neprihlásený Nedeľa, 28. júna 2026, dnes má meniny Beáta
Google buduje tri nové dátové centrá

DSL.sk, 30.11.2010


Spoločnosť Google aktuálne obnovila práce na troch nových dátových centrách budovaných v Spojených štátoch amerických.

Na základe zdrojov zo spoločnosti Google to tvrdí Data Center Knowledge.

Spoločnosť aktuálne odštartovala dokončenie dvoch dátových centier v Goose Creek v Južnej Karolíne a Lenoir v Severnej Karolíne.

V oboch týchto lokalitách spoločnosť podľa Data Center Knowledge v roku 2008 vybudovala po jednom dátovom centre a pripravila budovy a potrebnú infraštruktúru pre druhé dátové centrum.

V súčasnosti spoločnosť začala dobudovávať tieto druhé dátové centrá v oboch lokalitách, na začiatku budúceho roka začne do nich umiestňovať sieťovú infraštruktúru a servery a obe dátové centrá uvedenie do prevádzky na konci roku 2011.

Spoločnosť zároveň obnovila práce na dátovom centre v Pryor v štáte Oklahoma. Toto dátové centrum spoločnosť začala budovať v roku 2008, pre prepuknutie finančnej a ekonomickej krízy budovanie pozastavila. Aj toto dátové centrum má byť uvedené do prevádzky na konci budúceho roka.



Najnovšie články:

Apple výrazne zdražila počítače a tablety
SpaceX plánuje byť mobilným operátorom z vesmíru
Železnice v SR kvôli extrémnemu teplu obmedzujú rýchlosť vlakov, rozťahuje koľajnice
4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor


Diskusia:
                               
 

Suppeer! no a?
Odpovedať Známka: -7.5 Hodnotiť:
 

Ty si radšej vypni počítač.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

preco? chystas sa kakat na internet?
Odpovedať Známka: -5.7 Hodnotiť:
 

Nezvyknem nejak kritizovať jazykovú stránku článkov, ale ten posledný odstavec je na smiech. Použiť v troch za sebou idúcich vetách slovo "dátové centrum" sa nedá nazvať nijak inak než amaterizmus. Dúfam, že to nie je nová posila z posledného náboru redaktorov. Takto pôjde dsl.sk do .......
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Ty si cely "odstavec". Nauc sa po slovensky, mudrlant.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

...sústreďovať dáta u seba :-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

sa necudujem ked na youtube sa nahra >30h videa /s

musia predsa niekde uskladnit tolko hodin videii o EMO, alebo "social sites girls" ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Otazka je, ci v buducnosti nebude vacsi problem s datovym odpadom ako s komunalnym...
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár