neprihlásený Nedeľa, 28. júna 2026, dnes má meniny Beáta
O2 na Silvestra v počte SMS na druhom mieste

DSL.sk, 3.1.2011


Najmenší mobilný operátor na slovenskom trhu, O2, na Silvestra predbehol v počte odoslaných SMS aj MMS druhého najväčšieho slovenského mobilného operátora, spoločnosť Slovak Telekom poskytujúcu svoje mobilné služby pod značkou T-Mobile.

Zákazníci O2 odoslali v posledný deň minulého roka 2.98 milióna SMS, zákazníci T-Mobile 2.55 milióna SMS.

Orange udáva 3.77 milióna SMS odoslaných počas Silvestra. Nie je ale jasné, či sú do tohto počtu započítané len SMS odoslané 31. decembra alebo aj SMS odoslané 1. januára od 0:00 do 1:00.

O2 siahol na druhé miesto aj v počte odoslaných MMS. Zákazníci O2 odoslali 67 tisíc MMS, kým zákazníci T-Mobile 38 tisíc. Orange udáva 71 tisíc odoslaných MMS.

O2 prekonal T-Mobile zrejme aj vďaka možnosti bezplatných SMS a MMS do vlastnej siete pre všetkých zákazníkov tohto operátora počas decembra.

V počte hlasových hovorov za Orange aj T-Mobile už O2 výrazne zaostával. Zákazníci Orange uskutočnili 6.09 milióna odchádzajúcich hovorov, zákazníci T-Mobile 5.55 milióna. O2 udáva len počet všetkých hovorov v jeho sieti, uskutočnilo sa ich 1.61 milióna.



Najnovšie články:

SpaceX plánuje byť mobilným operátorom z vesmíru
Železnice v SR kvôli extrémnemu teplu obmedzujú rýchlosť vlakov, rozťahuje koľajnice
4ka oznámila mierne zlepšenie 5G pokrytia, pridala viacero lokalít
Španielske mobilné siete budú musieť fungovať aj pri výpadku elektriny, 4 hodiny
Podpora Windows 10 bola predĺžená o ďalší rok
Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje


Diskusia:
                               
 

v clanku by malo byt spomenute, ze o2 malo cely december zadarmo sms a mms do svojej siete
Odpovedať Známka: -8.2 Hodnotiť:
 

presne tak, to je dost podstatny fakt :) ale tesi ma, ze operatorom klesa pocet poslanych SMS oproti minulym rokom, aspon nejake pozitivum priniesol FB
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Trapko aj z celym FB..
Odpovedať Známka: 2.6 Hodnotiť:
 

aj s tvojou mamou
Odpovedať Známka: -5.4 Hodnotiť:
 

Pred komentovaním sa oplatí článok skutočne aj prečítať, viď predposledný odstavec.
Odpovedať Známka: 9.6 Hodnotiť:
 

No vzhladom ze cely cas boli vsade reklamy na to, ze SMS je v decembri zadara a neviem kolko ludi mi to rozpravalo a stale nejaky bazmeci v roznych diskusiach pisali, ze treba zohladnit fakt, ze O2 ma SMS v decembri zadara, tak o tom musi snad uz vediet kazdy.Takze ano mi to vieme aj bez toho ak by to tu nahodu aj nebolo napisane co ale v clanku je.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

... staci ist do prvej triedy a naucit sa citat nic komplikovane ... :P
Odpovedať Známka: 8.5 Hodnotiť:
 

epic fail
Odpovedať Známka: 6.2 Hodnotiť:
 

Zakaznici T-Mobile boli v case silvestra iba naebany preto nemali cas posielat smsky :D Popripade boli zasity tam kde signal nie je ziadny, ako ja :D
Odpovedať Známka: 6.3 Hodnotiť:
 

asi tazko na druhom mieste kedze mne sa nedalo ani volat/dovolat
Odpovedať Známka: -8.7 Hodnotiť:
 

trebalo najprv zapnut telefon a zadat PIN, aby sa ti dalo dovolat ;)
Odpovedať Známka: 7.9 Hodnotiť:
 

ja som s bratom volal po polnoci 0:06 nasledne na to brat volal mame. Ziadny problem nebol.
Co sa tyka sms zadara, mam pocit ze to bolo treba aktivovat, kto si neaktivoval, nemal. Velmi chvalim ostane vianoce, kedze mi dosla len 1 sms, a ani na tu som neodpisal. Neznasam sms.
Odpovedať Známka: 6.9 Hodnotiť:
 

Ja sam som poslal asi 400SMS z O2 cisla na O2 cislo :-) .mobil pripojeny k PC a uz sa ide. Fakt je ten,ze niekedy to riadne meskalo a nieco prislo az na dalsi den.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

a ja som poslal cez 1000 a čo?
Odpovedať Známka: -5.3 Hodnotiť:
 

... a ja som lietadlo a co ? ...
Odpovedať Známka: 5.4 Hodnotiť:
 

A ja 2500!
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

...k pozdravu sa pripaja cela rodina a najmladsi vnucik Emilko, posiela babicku do .. ahooooj...
Odpovedať Známka: 6.4 Hodnotiť:
 

Ja 6250, neviem co je ma tom...
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

ja 6302 a myslim si ze je to dost
Odpovedať Hodnotiť:
 

a ja 5000 a co
Odpovedať Hodnotiť:
 

lietadlo si v druhom rade,v tom prvom si hlavne falat ch...ja
Odpovedať Známka: -3.8 Hodnotiť:
 

nemá náhodou O2 tak trochu menej zákazníkov ako Orange? :)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ja som poslal 0 sms a jeden hovor :D
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

Ako dlho ti posielalo ten hovor?
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

LMFAO! xD
Odpovedať Hodnotiť:
 

go go O2 :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

No ale je to podla mna vsetko o chvaleni sa ze aha kolko sme my za necelu hodinu zarobili :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

V pripade O2 - aha kolko sme nezarobili...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:

Pridať komentár