| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
apríla 2011, dnes má meniny Justína, zajtra Fedor
Od reg.: Hocikto
|
Pridané:
14.4.2011 12:47
to je dobreee. :)
|
| |
konecne su uzitocni
Od: einstein
|
Pridané:
14.4.2011 12:58
toto by malo byt bezne. fbi si tym vylepsi imidz.
|
| |
Re: konecne su uzitocni
Od: highlanderr
|
Pridané:
14.4.2011 13:32
Fox Mulder by to rozlozil uz davno, len mu neverili.
|
| |
Gratulujem...
Od: XIXI
|
Pridané:
14.4.2011 13:10
len tak dalej. A pozatvarat vsetkych na dozivotie, co sa podielali na prevadzke botnetu. S spamerov rovnako vesat za gule do prievanu!!!
|
| |
Takze vcul
Od: Ignacius
|
Pridané:
14.4.2011 13:10
bude kradnut z uctov FBI...
|
| |
Re: Takze vcul
Od: statny rozpocet
|
Pridané:
14.4.2011 14:44
To bolo od veci. Financne prostriedky FBI su cerpane zo statneho rozpoctu, to neni ze maju ucet v nejakej banke pod nejakou znackou ako "FBI s.r.o"
|
| |
Re: Takze vcul
Od: meff
|
Pridané:
14.4.2011 14:54
Ale nepride kamion s peniazmi do pobociek FBI. Vlada posle peniaze na bankove ucty FBI a oni si ich cerpaju odtial.
|
| |
Re: Takze vcul
Od: Jozoo
|
Pridané:
14.4.2011 15:13
Pre nich nie su zaujimave tie peniaze, ale tie informacie...
|
| |
Re: Takze vcul
Od: omg!!!
|
Pridané:
14.4.2011 15:36
aha a stat ako redistribuuje financne prostriedky? postou?
|
| |
rozpoctu?
Od: martin_t
|
Pridané:
15.4.2011 9:34
zo statneho rozpoctu? A ktoreho statu? Texasu? Nevady? Podla mna z federalneho rozpoctu
|
| |
Re: Takze vcul
Od: jajajajajaja
|
Pridané:
14.4.2011 17:59
tiez ma napadlo to iste :)
|