| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
novsakano
Od: azase
|
Pridané:
6.5.2011 13:14
Dufam ze Stevo Praca na nas ani len nekukne jednym okom :D
|
| |
Re: novsakano
Od: sdfsadfsad
|
Pridané:
6.5.2011 14:16
Piťo Idzerobota
|
| |
Re: novsakano
Od: Macinotsko
|
Pridané:
6.5.2011 16:53
Aj tak uzivatel macu vyzera takto - http://www.themacuser.org/ :D :D :D :D :D
|
| |
Re: novsakano
Od: Eugen Oblak
|
Pridané:
6.5.2011 17:10
hej hej môj už si to tu napísal asi tretí krát, ty vyzeráš zas takto: http://dopice.sk/cT
|
| |
mamma
Od: gdgaoqofhrh
|
Pridané:
7.5.2011 18:39
Novy HUMANCENTiPad je draha hracka... Taka Toshiba Handybook ponuka to iste za polovicnu cenu. :-D
|
| |
Re: mamma
Od: chuck norris
|
Pridané:
8.5.2011 13:02
a čo tak...
siemens flowers?
|
| |
pojebte sa
Od: chuck norris
|
Pridané:
8.5.2011 13:01
iPad 2=US!!!
(usa shit)!!!
ak si ho kupi daki slovak tak je koko
t!
|
| |
. . .
Od: chuck norris
|
Pridané:
8.5.2011 13:09
pojebte ma do huby!
www.uhlik.sk
skryta reklama!
|
| |
nazov...
Od: mafioso
|
Pridané:
9.5.2011 11:40
preboha, ten nazov clanku uz v nemohol byt horsie formulovany
|
| |
Re: nazov...
Od: tatatat
|
Pridané:
9.5.2011 12:44
nechyba tu nejakych 20 komentarov? :D
|
| |
Re: nazov...
Od: redakcia_lsd_sk
|
Pridané:
9.5.2011 13:43
chyyyba. a podla mna ich bolo aj viac nez 20:) skratka ked sa niekto obuje do redakcie za ich mizernu slovencinu, ma smolu :)
a dokonca mi zablokovali pridavani prispevkov.
|