neprihlásený Streda, 24. júna 2026, dnes má meniny Ján
Operátori iPad 2 mať v akciovej ponuke zatiaľ nebudú

DSL.sk, 6.5.2011


Slovenskí mobilní operátori tablet iPad 2, ktorý sa dnes uvádza na slovenský trh, zatiaľ nebudú ponúkať v akciovej ponuke so zvýhodnenou cenou.

Serveru DSL.sk to potvrdili Orange aj T-Mobile, tretí operátor O2 na Slovensku zatiaľ akciové zariadenia nepredáva.

V niektorých krajinách ponúkajú mobilní operátori iPad 2 aj akciovo, napríklad vo Veľkej Británii. Podľa stanoviska Orange pre server DSL.sk Apple spúšťa predaj na Slovensku iba cez svojich predajcov obchodným modelom, ktorý nedovoľuje predávať iPad 2 v akciovej ponuke operátora.

Podobné stanovisko poskytol serveru DSL.sk aj T-Mobile / Slovak Telekom, ktorý potvrdil záujem iPad 2 ponúkať.

"Naša spoločnosť má záujem o uvedenie iPad 2, ale nezačne ho predávať 6. mája pri oficiálnom uvedení na slovenský trh. Až na základe rozhodnutia spoločnosti Apple budeme môcť novinku zaradiť do akciovej ponuky," uviedol pre DSL.sk Michal Korec z komunikačného odboru Slovak Telekomu.



Najnovšie články:

Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste
Pri aktuálnej nehode Tesly so samojazdiacimi funkčnosťami mal vodič zrýchliť plynovým pedálom
Flash pamäť pre smartfóny zrýchlila na viac ako 10 GB/s
Cez QR kódy sa uskutočnilo 100-tisíc platieb, denný počet zostáva pomerne nízky
Aj Česko plošne zakáže mobily na školách
Android dovolí iba aplikácie od overených vývojárov od 2027, v prvých krajinách už o tri mesiace


Diskusia:
                               
 

Dufam ze Stevo Praca na nas ani len nekukne jednym okom :D
Odpovedať Známka: -1.2 Hodnotiť:
 

Piťo Idzerobota
Odpovedať Známka: 4.7 Hodnotiť:
 

Aj tak uzivatel macu vyzera takto - http://www.themacuser.org/ :D :D :D :D :D
Odpovedať Známka: -7.3 Hodnotiť:
 

hej hej môj už si to tu napísal asi tretí krát, ty vyzeráš zas takto: http://dopice.sk/cT
Odpovedať Známka: 4.7 Hodnotiť:
 

Novy HUMANCENTiPad je draha hracka... Taka Toshiba Handybook ponuka to iste za polovicnu cenu. :-D
Odpovedať Známka: 2.3 Hodnotiť:
 

a čo tak...
siemens flowers?
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

iPad 2=US!!!
(usa shit)!!!
ak si ho kupi daki slovak tak je koko
t!
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

pojebte ma do huby!
www.uhlik.sk
skryta reklama!
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

preboha, ten nazov clanku uz v nemohol byt horsie formulovany
Odpovedať Hodnotiť:
 

nechyba tu nejakych 20 komentarov? :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

chyyyba. a podla mna ich bolo aj viac nez 20:) skratka ked sa niekto obuje do redakcie za ich mizernu slovencinu, ma smolu :)
a dokonca mi zablokovali pridavani prispevkov.

Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár