| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Uberaju fjuuucury :(
Od: Koumak
|
Pridané:
23.5.2011 10:13
Nechapem, ze preco cestu zlacnovania smeruju uberanim vyhod, miesto hladanim ineho riesenia. Ach joj.. zeby uz aj u nich nastupil kindermenezment?
|
| |
Re: Uberaju fjuuucury :(
Od: einstein
|
Pridané:
23.5.2011 10:39
zrejme zistili, ze po niecom takom je dopyt. a zakaznikom treba dat co chcu.
|
| |
outtel
Od: to cotototo
|
Pridané:
23.5.2011 10:23
mna skor zaujima kedy pridu na trh nove veci od AMD a ich porovnatie s intelom...
|
| |
Re: outtel
Od: bukekela
|
Pridané:
23.5.2011 10:28
No uvidime co predvedie ten ich novy Buldozer.
|
| |
Re: outtel
Od: to cotototo
|
Pridané:
23.5.2011 10:40
podla nazvu to bud bude nieco co prevalcuje konkurenciu alebo zrat strasne vela watikov a bude to pomale...ale fandim AMD
|
| |
veľká mača vincov háj
Od: jože
|
Pridané:
23.5.2011 10:48
Malá chybka: "Kompletné spečifikácie nových ..."
Nájdete?
Aj tak nechapem načo ubrali HT.
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od reg.: Redakcia DSL.sk
|
Pridané:
23.5.2011 11:22
Díky, opravené.
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od: zzxx
|
Pridané:
23.5.2011 11:57
do kanclu je HT nanic. Tam je ten procesor akurat.
Doteraz este stale do kancelarskych PC davame Pentia so socketom LGA775, kedze ziadna nahrada v danej cenovej kategorii neexistovala. Az doteraz.
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od reg.: viperman
|
Pridané:
23.5.2011 12:27
socket 1156 nepoznas? ten tu bol doteraz :) 775 uz je pase dva roky
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od: ....
|
Pridané:
23.5.2011 12:33
QX9650 v 2 mojich masinach si myslia nieco...
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od: Mafos
|
Pridané:
23.5.2011 12:46
Ten, co ti to predal do kanclu si tiez nieco mysli :D
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od: ...
|
Pridané:
23.5.2011 14:03
v kancli sa chodi po hotovy papier. tie cpu maju ine vyuzitie ty lolko.
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od: zzxx
|
Pridané:
23.5.2011 14:44
to viperman:
skus si pozriet cenu najlacnejsieho cpu do socketu 1156 a napr. cenu pentia E5700 do socketu lga775. Plus cenu nie najlacnejsej dosky pre tie procesory. Nehovoriac o tom, ze co sa tyka vykonu tak to E5700 vykonovo uplne staci.
Preco by som mal platit viacej za nieco co nevyuzijem.
Nemam problem aj nadalej pouzivat E5700 ale uz je problem so zakladnymi doskami. Ak by boli dostupne slusne zakladne dosky, tak nemam dovod prechadzat na inu platformu.
|
| |
Re: veľká mača vincov háj
Od: jože
|
Pridané:
23.5.2011 14:06
Keď ti je v kancli HT nanič, tak načo ti tam bude to dvojjadro? :)
|
| |
jedlo
Od: jdlo
|
Pridané:
23.5.2011 14:07
lepsie upece volske oko :D
|
| |
Akoze je v kancli HT a DC nahovno...
Od: Tpn0b
|
Pridané:
25.5.2011 2:36
..ked to dvojjadro clovek potrebuje na farmville a flash?
|