| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nech je uz raaaaaano
Od: Jablko
|
Pridané:
24.5.2011 3:59
Som rad ze sa aj satelitna forma prenosu vylepsuje. Ma mnoho vyhod oproti IPTV...
|
| |
Re: Nech je uz raaaaaano
Od: srobik
|
Pridané:
24.5.2011 18:31
Ano... Len kde je nasa "zlata" Slovenska televizia...
|
| |
kkkkk
Od: kvadrofonny zosilovac
|
Pridané:
24.5.2011 4:39
toto moj dedo testol uz pred 50 rokmi...kludne ot mozu spustit naplno moja crt orava uhol 52 cm je uz pripravena..utrel som ju od prachu a zapäl---a cakam..
|
| |
Re: kkkkk
Od: FrantoPepo
|
Pridané:
24.5.2011 8:26
Presne tak. Pustite to naplno, moj uces to vydrzi.
|
| |
RTVS nasadenie
Od reg.: Greeny
|
Pridané:
24.5.2011 6:15
Už sa teším, kedy to nasadí RTVS. Predpokladám, že to budú testovať na priamom prenose pristátia ľudí na Marse v roku 2234.
|
| |
HbbTV
Od: petriiik
|
Pridané:
24.5.2011 8:14
DJ-CUT & KOLT SIEWERTS - THE FLUTE TUNE (SOULPRIDE REMIX)
Aj mne sa to paci :-D
|
| |
Urbanela
Od reg.: ac.milan
|
Pridané:
24.5.2011 9:45
cesi sa nebrania inovatorskym praktikam, nestracaju krok s modernym svetom a testuju novinky. a Slovensko? :D ciganska socialisticka zaostala krajina, ako vzdy 100 rokov za opicami
|
| |
hm...
Od: ...
|
Pridané:
24.5.2011 9:51
hm... Ako to môže fungovať? Veď najväčší ekonóm v galaxii tvrdil, že štátne vlastníctvo je neefektívne. Ako teda môžu byť štátne televízie ako je ČT alebo ORF priekopníkmi nových technológií keď je to nemožné???
|
| |
Re: hm...
Od: prihlásený užívateľ
|
Pridané:
24.5.2011 22:25
on to bral podla vlastnej skusenosti, ked manazoval v jednej z nich
|
| |
mozem ta poprosit o upresnenie.
Od: ORF
|
Pridané:
24.5.2011 10:05
nezda sa mi moc ta orf. programovo povazujem orf za odpad, tak ma zaujima ktore to technicke novinky testuju, a nechce sa mi hladat - tak ta seriozne prosim - daj nejake info.
|
| |
Re: mozem ta poprosit o upresnenie.
Od: dvb-t2
|
Pridané:
24.5.2011 14:13
napr. dvb-t2 uz minuli rok
|