| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Towercom bude odstavovať DVB-T aj v auguste
Od: jozef32
|
Pridané:
25.7.2011 12:35
towertunel bude nieco odstavovat co tak sfunkcit to co je...
|
| |
Partizanske
Od: Juroooooooo
|
Pridané:
25.7.2011 13:21
Byvam v PE a je tu pruser z tym dvb-t nejde to kazdemu ludia pod kopcom mozu chytat akurat muchy do vreca
|
| |
Re: Partizanske
Od: tretinos
|
Pridané:
25.7.2011 13:33
Pezinok? Tam by mala ist aj chytit Nitra-Zobor (k21,k48). Na skutocnu tv uhf antenu, nie pseudoantenu prutik.
|
| |
Re: Partizanske
Od: fxcxcxcx
|
Pridané:
25.7.2011 13:51
PE nieje pezinok(PK)
|
| |
Re: Partizanske
Od: tretinos
|
Pridané:
25.7.2011 14:05
Aha, Partizanske!
|
| |
tmc od towercomu
Od: ubx
|
Pridané:
25.7.2011 15:17
tusi dakto, v akom stave ma towercom rds-tmc (dopravne info, aj pre navigacie)? robia na tom vobec, alebo toho mrtveho chrobaka teraz dorazia uplne, co google maps robi traffic info aj pre SK?
|
| |
dLhodobý Terestriálny Eštenviemčo
Od: Tomášo
|
Pridané:
25.7.2011 18:21
Ja by som rád vedel či bude LTE na tých odstavených "voľných" frekvenciách ktoré sú národným prírodným bohatstvom.
http://news.softpedia.com/ news/European-800Mhz-Band-Reserved-for-LTE- and-WiMAX-141555.shtml
to budú zasa hrable na naše bubáky...
|
| |
kkti tocomacky
Od: llama
|
Pridané:
25.7.2011 18:29
ti kkti towerkktski to vyriesili tak ze z krizavi verejny multiplex vobec nevysiela, namiesto toho vysiela lokalny minivysielacik stranik.. ..tudis rajecka dolina, sulov a mnohe ine casti kysuc a turca byt bez STV, resp. kde tu ide este analog.. GRATULUJEM, toto je digitalizazia. Jedine na Slovensku.
|
| |
Re: kkti tocomacky
Od reg.: Milosx
|
Pridané:
25.7.2011 23:04
Ja som bol včera u starkej v jednej dedinke hneď pri Rajeckých teplickach ladiť "digitál" anténa je na Krížavu a chytil som aj STVčka odtiaľ (nie analóg)...tak prečo ti to nejde?
|
| |
Re: kkti tocomacky
Od: eFCe
|
Pridané:
26.7.2011 5:14
Krížava vysiela len druhý multiplex, je to aj na stránke Towercomu.
|