| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
patenty
Od: foobar0_
|
Pridané:
10.8.2011 9:25
Aby za chvíľu nemali po vtákoch, http://goo.gl/Qbv0O
|
| |
Re: patenty
Od: Cpx
|
Pridané:
10.8.2011 9:56
Chcelo by to retrolizaciu (opak novelizacie) patentoveho zakona, kde kazdy patent mohol mat maximalne trvanie 2-5rokov popripade do doby dokial sa naklady na vyvoj nevratili spolocnosti co to vyvinula a potom povolenie vstupu konkurencie na trh, tak ako to bolo v roku cca 1920.
|
| |
Re: patenty
Od reg.: cca01
|
Pridané:
10.8.2011 10:04
Nedavno som presne na toto myslel, ale nevedel som, ze niekedy to tak uz bolo. Podobne je to pri liekoch...
|
| |
linky
Od reg.: Y x u s
|
Pridané:
10.8.2011 9:30
a ake video? akcna scena, alebo staticka scena? to je velky rozdiel. nejaky link na porovnanie kvality videi roznych kodekov by nebol?
|
| |
Re: linky
Od: -...-
|
Pridané:
10.8.2011 9:38
ufo porno
|
| |
Re: linky
Od reg.: Redakcia DSL.sk
|
Pridané:
10.8.2011 9:39
Podľa Google ide o videohovor, ukážka k dispozícii nie je.
|
| |
Re: linky
Od: FMG.sk
|
Pridané:
10.8.2011 10:55
1Mbos to je slusne akurat pre HD Magio :D
|
| |
Re: linky
Od reg.: Pjetro de
|
Pridané:
10.8.2011 16:26
Videohovor - to hovori za vsetko, t.j. asi ako ked su vecer TV noviny a zaber na hlasatelku v studiu, ktorej idu len usta a inak sa skoro nepohne. Rychle, dynamicke akcne rychlo sa meniace sceny veeeeeeeeelmo tazko pozerat bez naznakov stvorcekovania resp. blurovania pri 830 kbps v kvalite 720p/30fps, nech je ten kodek aj 3x efektivnejsi ako x264.
|
| |
Orange 100/1
Od: 5os5os
|
Pridané:
10.8.2011 16:41
To urcite vyvijali pre Orange a ich novy balicek 100/1 Mbps.
|
| |
posli kveti!
Od: plnena paprika
|
Pridané:
11.8.2011 9:01
"presnejšie cca" je carovna kombinacia :)
|