
neprihlásený
|
Pondelok, 2. marca 2026, dnes má meniny Anežka |
|
|
Snowden sa zamestnal v NSA, aby získal informácie o sledovaní
DSL.sk, 25.6.2013
|
|
Edward Snowden, ktorý zverejnil informácie o viacerých programoch masového špehovania verejnosti, sa zamestnal u svojho posledného zamestnávateľa, dodávateľa NSA, s cieľom získať prístup k dokumentom NSA.
Snowden to povedal novinám South China Morning Post, ktoré o tom informovali v dnešnom článku.
Snowden bol zamestnaný u svojho posledného zamestnávateľa Booz Allen Hamilton, kontraktora NSA, len niekoľko mesiacov a vďaka tejto pozícii mal prístup k dokumentom NSA okrem iného so zoznamom cieľov, ktoré NSA hackla.
30-ročný Američan, ktorému USA zneplatnili pas, mal vedomosti o sledovacích programov už predtým, keď pracoval tri roky pre CIA a ďalšie viac ako tri roky pre iných dodávateľov NSA.
Snowden v uplynulých týždňoch zverejnil závažné informácie už o troch programoch masového špehovania verejnosti, údajnom programe Prism s údajným neobmedzeným prístupom NSA k dátam cudzincov v najpopulárnejších amerických internetových službách, potvrdenom prístupe k dátam o všetkých uskutočnených hovoroch u operátora Verizon a naposledy o masívnom odpočúvaní transatlantických optických káblov.
Snowden sa do nedele zdržiaval v Hongkongu, krajinu opustil letom Aeroflotu do Moskvy. Podľa dostupných informácií mal v pondelok letieť do Havany na Kube a následne do venezuelského Caracasu, na let do Havany nakoniec v pondelok nenastúpil.
Kde sa momentálne nachádza nie je jasné, podľa dnešných informácií ministra zahraničných vecí Ruska na ruské územie ale nevstúpil. Ak neodletel do inej krajiny, zrejme sa stále nachádza v medzinárodnom tranzite na moskovskom letisku Šeremetevo. Podľa predstaviteľov organizácie WikiLeaks, ktorá mu asistuje, už Snowden požiadal o azyl v Ekvádore, na Islande a v ďalších nešpecifikovaných krajinách. Cestovať mu podľa WikiLeaks umožňuje ekvádorský utečenecký doklad.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: ezio
|
Pridané:
25.6.2013 13:54
A ja sa zamestnám v kauflande a budem získavať informácie o tom kto si aký poľský šmejd kúpi...
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: 2Maniak.
|
Pridané:
25.6.2013 14:02
A ľudia sú už takí prehnití, že si na vajíčkach ani výrobcu nepozrú a kľudne si aj poľské maslo kúpia...
Hnusia sa mi poľské šmejdy a ich potravinové odrby!
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: fasfasf
|
Pridané:
25.6.2013 14:56
no to nie :) ja napr nezijem na SVK. nedavno som bol doma, robil som nakup a ked som kupoval vajcia, pekne som otvaral tie krabicky a vsetky so stemplom PL som vracal naspat az kym som nenasiel SK.
podstatny je vzdy stempel na vajci, nie tie rozpravky a pekne obrazky na krabici.
cena ma nezaujimala (tipujem ze bola vyssia, ale zas nie o vela) ale polske smaky tzv. Otraviny nekupujem.
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: NooN
|
Pridané:
25.6.2013 15:06
No mal si si dat spravit rozbor DNA a podla specifickych znakov by si bol vedel ci bolo chovane na SVK a na SVK zmesiach.
Pretoze PL su svine a aj na svoje vajicka ti nalepia ze su znesene na SVK.
Takze nabuduce si davaj pozor, aby ti aj na tvoje nedali razitko SVK alebo v horsom pripade PL
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: Adrique
|
Pridané:
25.6.2013 15:12
pozeral sa a nastastie na svojich vajciach nemam ziadne znacenie :D
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: NooN
|
Pridané:
25.6.2013 15:17
Zatial, zatial, ...
A pre istotu pozri aj otca, ak bude mat PL, tak ty si automaticky PL a takych uz neznackuju...
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: huangggg
|
Pridané:
25.6.2013 19:31
PLiaga, PLagiat, treba vyPLut, vyPLienit,
polskym heslom je "Modli sa a ojebavaj"
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: Fxn
|
Pridané:
25.6.2013 15:43
Nuz NooN-ko, ked to niekto robi, tak ta je do toho velka figa.
Nikto ta do toho nenuti, tak nedrzkuj.
Aj ty by si rad zral kvalitne veci, ake nemas na to.
Tak sa aspon zahras na hrdinu a zlahcujes to.
Ze ludia nemaju na kvalitne a nezavadne potraviny je smutne a nasa vlada by za to mala ist k stene.
To je uz ohrozenie potravinovej sebestacnosti statu, zivota a zdravia obyvatelov.
No ale....normy a regulacie poyebanej EU, zisky za kazdu cenu....!
Ale ked sa ti narodi dieta s tazkou alergiou prave vdaka tomu svinstvu ktorym sa nas snazia krmit, tak potom budes vsade vyplakavat, vsak?
Ale rozmyslat pred tym ako das nieco do huby, to nie.
http://dopice.sk/6oz
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: blablabla
|
Pridané:
25.6.2013 15:58
ja som ich nechal vyliahnut a podla toho ci hovorili po polsky alebo slovensky som ich kupoval.
|
| |
Re: kaufland, ten je lacnejší, či to bol lidl?
Od: lokokoko
|
Pridané:
26.6.2013 9:52
Vam j*be, dobre kazdy s platom +-1000€/mes. si môze dovolit nakupovat tzv. kvalitu zo slovenska neviem jak inde na slovensku, ale v nasom okresnom meste eviduju 10000 nezamestnanych a poznam kopu ludi co si nemôzu najst pracu napriec vsetkymi kategoriamy od 19 do 50 rokov a je uplne jedno ci maju VŠ , alebo su to ucni. Nepoznam rodinu v ktorej by nebol aspon jeden nezamestany a platy su ku*va zaujimave 4 smenna prevadzka 7 dni v tyzdni 380€ v cistom, kamarat kresli v inventore pre nemecku firmu co ma na slovensku srocku 580€ v cistom, ked mas rodinu a deti zena je nezamestnana co je u nas standard môzes sa hrat na kuzelnika aby si vyzil s 500€ ked len inkaso za byt je 250€. Takze kazdy si kupuje naco ma, ak chces byt bio chovaj vlastne sliepky, alebo svine ako ja. Nikdy na tom nemôzes byt stratovy zabere to 1 hodinu denne.
|
| |
nahamatam
Od: ppp p
|
Pridané:
25.6.2013 15:44
zlodeji chytaju zlodeja,to nema chybu o)
|
| |
Re: nahamatam
Od reg.: Born To Be Wild
|
Pridané:
25.6.2013 15:53
Ale je šikovný, to treba uznať. A pekne snimi vydrbal :D Isto to všetko veľmi dlho plánoval a na 100% má vymyslený nie jeden plán čo robiť teraz.
|
| |
Re: nahamatam
Od: chorochrontochor
|
Pridané:
25.6.2013 17:03
tak tak..
je to zaujimave sledovat.. napinave jak detektivka :D
|
| |
Re: nahamatam
Od: brano2
|
Pridané:
25.6.2013 17:57
myslim ze kolegovci sa mu podakovali, dostali zdarma prehliadku telesnych dutin a mali doma priatelsku navstevu ktora lustrovala elektronicke zariadenia..
|
| |
Re: nahamatam
Od: Muehehe
|
Pridané:
25.6.2013 21:00
Prison Break in real life... teda skôr 4 séria :D.
|
| |
Re: nahamatam
Od: fuuuuč
|
Pridané:
25.6.2013 23:10
napínavé jak trenky
|
| |
hmmmm
Od: Hmmmm
|
Pridané:
25.6.2013 22:02
Snowden je uz davno rozpusteny v kyseline a jazdia po nom auta ak viete co mam na mysli.. Teraz uz iba hladaju vhodneho kandidata ktoreho budu vydavat za Snowdena, pekne ho odsudia, pojde do chladku a noviny napisu ze obcania USA dosiahli svojej hrdej spravodlivosti a mozu zasa kludne spavat...
|
| |
Re: hmmmm
Od reg.: Born To Be Wild
|
Pridané:
26.6.2013 9:18
Paranoik level miliarda
|
| |
Re: hmmmm
Od: ....
|
Pridané:
26.6.2013 9:34
Nezabudni na iluminatov podporovaných mimozemšťanmi
|
| |
Media...
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
26.6.2013 7:59
Všimnite si, ako médiá kamuflujú celú záležitosť. Riešia Snowdenovu frajerku a cestovný plán. V skutočnosti by mali riešiť, kto je zodpovedný za špehovanie a kto pôjde do chládku!
|
| |
asdsadsa
Od: asdsadsa
|
Pridané:
26.6.2013 8:34
Snowden 1
NSA 0
|
| |
Asi tak...
Od: 1234567800000
|
Pridané:
26.6.2013 8:55
Jeden zijuci poliak povedal
Nieje problem v poliakoch problem je v Slovakoch ze kupuju take smejdy ak by to nerobili nikto by to sem nedovazal.
Polsko je velky trh niekolko krat vacsi ako Slovensky
maju AJ kvalitne potraviny a tie kupuju poliaci sracky vozia tam kde ich kupia a kde si ich retazec objedna to maslo JAGR by fakt mali zakazat dovazat alebo mu zakazat oznacenie MASL*
By ma zaujimalo kolko sa Snowden dozije a kde ci ho popraskuju ako Litvinenka alebo budu praskovat z nejakeho UAV
|
| |
Re: Asi tak...
Od: lel
|
Pridané:
26.6.2013 11:41
rad by som si pozrel americke UAV v ruskom vzdusnom priestore
|
| |
goveda
Od: ppp p
|
Pridané:
26.6.2013 11:19
NSA su hovada a to ani niesom Snowden-ov kamarat,fandim mu,takych ludi je velmi malo na tejto zkorumpovanej planete
|
Pridať komentár
|
|
|
|